Package Delivered

בניית חנות אונליין

Your dream ecommerce website is just around the corner.

יותר ויותר עסקים מגדילים את המכירות שלהם עם חנות אונליין ב WIX

זה לא סוד, קניות באינטרנט צוברות פופולריות מדי יום- גם העסקים הגדולים ביותר ומותגי העל הידועים בחנויות הפיזיות המרשימות שלהם, כבר עשו את המעבר לדיגיטל ומציעים את מוצריהם גם ברשת- עם חנות אונליין מרשימה לא פחות.

 בניית אתר חנות בוויקס בדומה לפלטפורמות בניית חנויות האונליין השונות ניתן להגדיר כאתר מכירה, אליו יכולים להגיע גולשים מכל מקום בעולם, בכל שעה שירצו- ולרכוש את המוצרים השונים ממש בלחיצת כפתור! 

מדוע לבחור בוויקס (wix)?

האפשרויות לבניית חנות באינטרנט הן רבות, אך המערכות המתקדמות של וויקס בהחלט נותנות מענה לצרכים החשובים ביותר של כל חנות או עסק. שביעות הרצון של בעלי החנויות כמו גם לקוחותיהם היא גבוהה. עיצוב חנות מזמין, מקצועי ומושך את העין, ניתן להשיג בשימוש בכלים המתקדמים של המערכת ביעילות רבה. כל עדכון בחנות, העלאת מוצרים או מבצעים- מתבצע באמצעות פיצ'רים חדשניים שהופכים את המערכת לידידות ביותר מבחינת תפעול. כמו כן, חנות בוויקס היא כולה של הלקוח- ללא עמלות המכירה המוכרות בשופיפיי (shopify) או איביי (ebay) למשל. 

בניית חנות בwix באמצעות wix store מבטלת את הצורך בהעסקת מתכנת קבוע בדומה להקמת מערך מכירות אונליין בוורדפרס (wordpress) בשילוב תוסף החנות הנפוץ ווקומרס (WooCommerce)
 

חנויות וירטואליות - הפוטנציאל הוא גדול

בניית חנות בוויקס תאפשר לכם להגיע ללקוחות פוטנציאלים חדשים, שככל הנראה אינם היו מגיעים לחנות "רגילה" או חנות פיזית- משיקולי מרחק גיאוגרפי, זמן פנוי או העדפות אישיות. עם אתר מכירה איכותי או חנות אונליין מושקעת ותפעול נכון- השמים הם הגבול.
בעזרת השקעה בתכנון ואפיון נכון של הקמת חנות אינטרנטית לעסק או המותג ניתן להגדיל את המודעות למותג ולעסק וכך להגדיל את כמות המכירות בעסק.

הישראלים לא מפסיקים לקנות ברשת! הנתונים והסטטיסטיקה לכל הקשור לרכישות אונליין- של מוצרים מהארץ או מוצרים מחו"ל הנשלחים לישראל- במגמת עליה מתמדת. בדיוק כמו שמספר הרכישות באינטרנט הולך ועולה, כך גם נפתחות חנויות אונליין חדשות מדי יום. התחרות בין החנויות היא אמנם גדולה, אך גם מספר האנשים שמעביר את הרכישות הפיזיות לרשת- גדל.

!אנחנו רוצים לשמוע ממך

התקשר אלינו היום ותן לנו לעזור לך לבנות חנות אונליין.

למה כדאי לרכוש שרשרת מעוצבת בעבודת יד?


כדי לזכות בתכשיט באמת איכותי וייחודי מומלץ לבחור בשרשראות מעוצבות לנשים בעבודת יד, המבטיחות קבלת תכשיט שלא יצא מפס ייצור המוני, שיש מאחוריו כוונה מיוחדת ויד מוכשרת שעיצבה את הפריט. בסטודיו Lovely Jewelry מציעים לכם מבחר שרשראות מעוצבות לנשים בעבודת יד, הכולל בין היתר את הדגמים הבאים: • לנשות על מוצעת שרשרת מעוצבת מדגם וונדר וומן מכסף או זהב נירוסטה, עם עיצוב גיאומטרי עכשווי של שני תליוני מעוין אחד מעל השני, שניתן שלב בהם חריטה אישית של כיתוב או תמונה.
• למראה שכבות אופנתי תוכלו לבחור בשרשרת גדר שעוצבה בהשראת הפרזנטורית של המותג נטלי וקסלר.
• לאישה שבאה לכבוש את העולם מוצעת שרשרת של כדור הארץ, ייחודית ומרשימה, מכסף או זהב נירוסטה.
• לאישה אלגנטית עם חוש סטייל מפותח תוכלו לקנות שרשרת מעוצבת עם תליון עכשווי של כוכב חלול, שניתן לצרף לה הקדשה אישית בחריטה.
• שרשרת עיגול חלול הינה ללא ספק פריט חובה לכל אישה אופנתית, המוצעת על ידי המותג עם שילוב של חריטה אישית.
• כנגד עין הרע ולמזל טוב מוצאת שרשרת ייחודית עם תליון מרובע וחריטה של שמע ישראל, אליה ניתן לצרף חריטה של כיתוב או תמונה.
• שרשרת מעוצבת אופנתית במיוחד המשלבת מראה של שכבות, עם שלוש שכבות של שרשרת שבסופן תליוני מטבע, היוצרים ביחד את המשפט בוחרת להיות מאושרת, וניתן לשלב חריטה אישית של כיתוב ותמונות.
איך להתאים שרשראות מעוצבות לנשים?


מלבד בחירה בשרשרת מעוצבת לאישה בעבודת יד, כדי לקלוע לטעמה יש לבחור שרשרת המתאימה לסגנונה האישי. את הסגנון ניתן לבחון בתכשיטים אחרים שיש ברשותה, וכך גם להבין אם היא תעדיף שרשרת כסופה או מוזהבת. גם אישיותה של אישה יכולה להעיד על העדפותיה, למשל אישה מאמינה או מסורתית תשמח לקבל שרשרת מעוצבת עם חמסה או מגן דוד, בעוד שאישה אופנתית תגלה עניין בתכשיט מעוצב עם פס בר או עם תליון של עיגולים חלולים מעוצבים אחד בתוך השני. בנוסף, אם אתם מתכננים להוסיף לתכשיט הקדשה אישית יש לבחור בתוכן מתאים ליחסים שיש ביניכם, ולהעביר מסר מחזק ומעצים המעיד על טיב הקשר כמו מסר אודות זוגיות, הורות, חברות, הצלחה וכדומה.